Akce na měsíc listopad.

29.10.2022 18:25

středa 9.11.  Příjezd svatého Martina  ( pro všechny děti v MŠ )

Přijede k nám bílý kůň, zalehne nám celou školku sněhem? Prožijeme nevšední  dopoledne s básněmi i písněmi na naší zahradě, dozvíme se legendu o Martinovi. Budou roháčky plněné mákem? Martina očekáváme v 10:00 hod.

Mateřská škola získala dotace na pořádání akce Sv. Martina od V. obvodu města Pardubic v částce 8.000,- Kč

středa 23.11.  Pohádka Mauglí.   ( pro všechny děti v MŠ )

Děti se mohou těšit na dobrodružnou pohádku z džungle. Příběh ztraceného malého chlapce vychovávaného vlky. Zvládne útéci zlému tygrovi Šerchánovi? Divadlo  přijedou zahrát do MŠ herci z Divadla staré herečky. (vstupné z fondu)